Auasis Deluxe ★★★★★

Auasis Deluxe ★★★★★ BODRUM

  • 5
  • BODRUM
Auasis Deluxe ★★★★★ //kamutravel.com/kamutravel/92601004.jpg

Auasis Deluxe ★★★★★

Auasis Deluxe ★★★★★ //kamutravel.com/kamutravel/100245192.jpg

Auasis Deluxe ★★★★★ BODRUM

Auasis Deluxe ★★★★★ //kamutravel.com/kamutravel/100245216.jpg

Auasis Deluxe ★★★★★ BODRUM TURQI

Auasis Deluxe ★★★★★ //kamutravel.com/kamutravel/75543505.jpg

Auasis Deluxe ★★★★★ BODRUM TURQI

Auasis Deluxe ★★★★★ //kamutravel.com/kamutravel/91014816.jpg

Auasis Deluxe ★★★★★

Hotel - Auasis Deluxe ★★★★★

Auasis Deluxe ★★★★★

I ndodhur në Didim, 5 km nga Altinkum, Aquasis De Luxe Resort & SPA - Ultra All Inclusive krenohet me dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas në të gjithë pronën. Hoteli ka një pishinë të hapur, shesh lojërash për fëmijë dhe tarracë dielli, dhe mysafirët mund të shijojnë një vakt në restorant. Free Parking privat është në dispozicion në faqen.

Dhomat janë të pajisura me një TV me ekran të sheshtë. Disa dhoma kanë një zonë ndenjëse për lehtësinë tuaj. Disa dhoma kanë pamje nga deti ose pishina. Të gjitha dhomat përfshijnë një banjo private. Shtesat përfshijnë pantofla, tualetin falas dhe një tharëse flokësh.

Mysafirët mund të pushojnë në qendrën spa dhe Wellness dhe hamami. Qendra e fitnesit është gjithashtu në dispozicionin tuaj. Në pronë ka një tavolinë para 24-orëshe dhe parukeri.

Ky hotel ka një zonë plazhi privat dhe objekte për sportet ujore dhe ofrohen biçikleta me qira dhe makina me qira.

Ju mund të angazhoheni në aktivitete të ndryshme, të tilla si hipur në kalë, snorkeling dhe zhytje.

BODRUM TURQI

Whatsapp Support
+355682031010