Hotel Tesoro ★★★

Hotel Tesoro ★★★ LEFKADA

  • 3
  • LEFKADA
Hotel Tesoro ★★★ //kamutravel.com/kamutravel/18841493.jpg

Hotel Tesoro ★★★

Hotel Tesoro ★★★ //kamutravel.com/kamutravel/18880638.jpg

Hotel Tesoro ★★★ LEFKADA

Hotel Tesoro ★★★ //kamutravel.com/kamutravel/18799503.jpg

Hotel Tesoro ★★★ LEFKADA GREQI

Hotel Tesoro ★★★ //kamutravel.com/kamutravel/17673301-1-.jpg

Hotel Tesoro ★★★ LEFKADA GREQI

Hotel Tesoro ★★★ //kamutravel.com/kamutravel/18384813.jpg

Hotel Tesoro ★★★

Hotel - Hotel Tesoro ★★★

Hotel Tesoro ★★★

Me një pishinë të hapur, Tesoro Hotel ndodhet në fshatin bregdetar të Nikianës. Ajo ofron strehim të ndërtuar me gurë me dhoma me ballkon, disa me pamje nga deti Jon. Pa pagesë Wi-Fi është në dispozicion në vende publike.

Dekoruar me shije, të gjitha dhomat me ajër të kondicionuar në Tesoro janë të pajisura me TV LCD, minibar dhe kasafortë. E pajisur me tualetin falas, banjo private vjen me një vaskë dhe tharëse flokësh.

Mysafirët mund të shijojnë një vakt në restorantin në vend ose të pinë një pije freskuese nga bari. Ofrohet gjithashtu shërbim në dhomë.

Tesoro Hotel përmban një tavolinë turne dhe mund të ndihmojë me qiratë e makinave dhe biçikletave. Aktivitete rekreative të tilla si zhytje, hiking dhe ski janë ofruar në zonën përreth.

Fshati bregdetar i Nydrit është 4 km larg dhe qyteti i Lefkadës mund të arrihet në 7 km. Në lokalet ofrohet parkim privat falas.

LEFKADA GREQI

Whatsapp Support
+355682031010