Hotel Carlton Capri ★★★

Hotel Carlton Capri ★★★ VENECIA

  • 3
  • VENECIA
Hotel Carlton Capri ★★★ //kamutravel.com/kamutravel/16885175.jpg

Hotel Carlton Capri ★★★

Hotel Carlton Capri ★★★ //kamutravel.com/kamutravel/16885155.jpg

Hotel Carlton Capri ★★★ VENECIA

Hotel Carlton Capri ★★★ //kamutravel.com/kamutravel/16885153.jpg

Hotel Carlton Capri ★★★ VENECIA Itali

Hotel Carlton Capri ★★★ //kamutravel.com/kamutravel/512645903.jpg

Hotel Carlton Capri ★★★ VENECIA Itali

Hotel Carlton Capri ★★★ //kamutravel.com/kamutravel/16884251.jpg

Hotel Carlton Capri ★★★

Hotel - Hotel Carlton Capri ★★★

Hotel Carlton Capri ★★★

Mirë se vini në Hotel Carlton Capri, Venecia juaj "shtëpi larg shtëpisë". Hotel Carlton Capri synon ta bëjë vizitën tuaj sa më relaksuese dhe të këndshme, kjo është arsyeja pse kaq shumë mysafirë vazhdojnë të kthehen vit pas viti.

Ndërsa qëndrojnë në Hotel Capri, vizitorët mund të shikojnë Cannaregio (800m) dhe Ponte di Rialto (950m), disa nga atraksionet kryesore të Venecias.

Dhomat në Hotel Carlton Capri ofrojnë një TV me ekran të sheshtë, ajër të kondicionuar dhe një minibar që ofron rehati dhe komoditet të jashtëzakonshëm, dhe të ftuarit mund të lidhen në linjë me wifi falas.

Një recepsion 24 orë, një portier dhe magazinim i bagazheve janë disa nga komoditetet e ofruara në këtë hotel. Mëngjesi falas do të ndihmojë gjithashtu për ta bërë qëndrimin tuaj edhe më të veçantë.

Ndërsa jeni këtu, sigurohuni që të shikoni disa nga restorantet mesdhetare, duke përfshirë Dal Moro's Fresh Pasta to Go, Bistrot de Venise dhe Paradiso Perduto, të cilat janë të gjitha në një distancë të shkurtër nga Capri Hotel.

Plus, gjatë udhëtimit tuaj, mos harroni të shikoni disa nga kështjellat e njohura, si Ca' d'Oro, Palazzo Mocenigo dhe Palazzo Labia.

Hotel Carlton Capri ju vë në dorë më të mirën e Venecias, duke e bërë qëndrimin tuaj relaksues dhe të këndshëm.

VENECIA Itali

Whatsapp Support
+355682031010